Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Madarai Jāņekalnai

Madarai no Saulkrastiem ir 33 gadi. Viņa ir lieliska un cerību pilna jauna sieviete, mīloša sieva un māmiņa savai nepilnus 2 gadu vecajai meitiņai. Madara nākusi no Saldus puses, lauku meitene, kuru studijas atvedušas uz Rīgu. Viņa strādā jau kopš studiju laikiem, ir grāmatvede vairākos uzņēmumos.

Pirms nepilna gada Madarai pasliktinājās veselības stāvoklis, tika veikti izmeklējumi, kuros atklājās biedējoša diagnoze - kuņģa gredzenveida šūnu karcinoma. Tika uzsākta ķīmijterapija, izieti jau četrpadsmit ķīmijterapijas kursi. Šobrīd nozīmēta mērķterapija ar medikamentu Cyramza, kas nav valsts apmaksāts. Vairākas zāļu devas ģimene iegādājusies par saviem līdzekļiem. Reakcija uz ķīmijterapiju kopā ar mērķterapiju ir laba - tas dod papildus cerību uz turpmāku operāciju un izveseļošanos. Taču ģimenei trūkst līdzekļu, lai terapiju turpinātu. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 2337,91 eiro, gadu ilgam kursam kopā 46758,20 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Pēdējos divus gadus lielākais prieks un lepnums ir mazā meitiņa. Tāpēc Madara ar lielām cerībām un cīņas sparu raugās nākotnē - vēlamies kopā sagaidīt mazās pirmos teikumus, bērnudārza izlaidumu un pirmos brūtgānus," atklāj Madaras vīrs Kārlis. Jaunā ģimene šogad sagaidījusi savu pirmo kāzu gadadienu un ir cerību pilni, ka tādas vēl būs ļoti daudz.

Palīdzēsim Madarai!

Projekts ievietots portālā 12.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

DOD PIECI 2022

Palīdzība Elzai Dzenei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €