Seko mums Šodien saziedoti jau 406.48 €

Palīdzība Līnas Zaķes aprūpē

Līnai ir 9 gadi, meitenīte piedzima ar smagu un retu  slimību - mikrodelēcijas sindromu. Līnai ir mikrocefālija un smaga garīga atpalicība. Līna pati nespēj staigāt, viņa rāpo, meitenīte nerunā un pati nespēj ēst, barošana notiek caur gastrostomu. Līnai ļoti patīk pastaigas ārā, ripināt bumbu, bet visvairāk Līnai patīk suņi un kaķi, kas sagādā meitenei vislielāko sajūsmu! Ikdienā par Līnu rūpējas mamma . No 1 gada vecuma Līnas palīgs ir auklīte Gaļina.

Mamma Zane ļoti novērtē, ka vismaz reizi nedēļā var kādu laiku veltīt sev. Auklītes palīdzību Zane lūdz, kad pašai vajag aizbraukt pie ārsta, friziera, aiziet uz kādu pasākumu, lai vienkārši pastaigātos vai izgulētos. Smagi slima bērna mammai tas ir ļoti nozīmīgs atbalsts.

Līnas ģimene lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Līnas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 16.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Grāmatu starts

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

950 280.41 €