Seko mums Šodien saziedoti jau 20,327.58 €

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Leonardam no Rīgas ir 8 gadi. Zēns piedzima ar smagu ģenētisku saslimšanu - hromosomu anomāliju, augšanas un attīstības traucējumiem. Leonardam ir sirds nepietiekamība. Smago veselības problēmu dēļ puisēns nestaigā, nerunā un apsēsties var tikai ar asistenta palīdzību. Leonards ir pilnībā aprūpējams bērns un nevar izdzīvot bez līdzcilvēku palīdzības. Zēna ikdiena ir regulāras medicīniskās rehabilitācijas stacionārā un dzīvesvietā. Leonards ir arī paliatīvās aprūpes dienesta un reto slimību centra uzskaitē.

Rehabilitācijas speciālisti Leonardam ir ieteikuši ikdienā lietot specializēto vertikalizatoru - aktivitāšu galdu, lai atvieglotu ikdienu un mazinātu kontraktūru risku un stimulētu psiholoģisko attīstību. Šāds vertikalizators - aktivitāšu galds maksā 5900 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Vēl Leonardam ir nepieciešams  speciālais autosēdeklis, kas izmaksā 2750 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1500 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Kopējās izmaksas par vertikalizatoru un speciālo autosēdekli ir 3762 eiro. Leonarda ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Leonardam atvieglot viņa ikdienu! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 29.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 457 263.29 €