Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Kristo Jegorovam

Kristo ir aktīvs trīsgadnieks un aug četru bērnu ģimenē. Kristo nesen tika noteikta diagnoze- autisms un speciālisti iesaka ne mirkli nekavēties un uzsākt ABA terapijas, audiologopēda un ergoterapijas nodarbības. Šīs nodarbības būtiski uzlabotu puisēna attīstības gaitu, pašaprūpes iemaņas, kā arī tas būtu atbalsts vecākiem, jo ģimenē jau ir brālītis ar diagnosticētu bērnības autismu. Ģimenei tas ir milzīgs slogs un spriedze, kā arī lieli  izdevumi, lai abiem bērniem nodrošināti nepieciešamās terapijas.

Ģimene mitinās mazā divistabu dzīvoklītī, kas ļoti apgrūtina autiskā spektra bērnu ikdienu, jo viss ir lielā šaurībā un bērniem nav savas telpas. Autiskā spektra cilvēkiem tas ir liels pārdzīvojums un spriedze, kas rada lielu nemieru, arī agresiju. Mamma strādā konditorejā un viņas ienākumi nav tik lieli, lai nodrošinātu ABA terapijas nodarbības abiem dēliem un viņa lūdz mūsu palīdzību. Kristo steidzami nepieciešams uzsākt speciālo terapiju, kurā ietilpst ABA terapijas nodarbības. Kopā gadam nepieciešami 5520 eiro, kas nodrošinātu Kristo intensīvu ABA terapijas kursu un nodarbības 3 reizes nedēļā.

Steigsimies palīdzēt Kristo! Mums tas ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 09.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Ozoliņam

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Madaram Rūsim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €