Seko mums Šodien saziedoti jau 875.00 €

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Kristīnei no Rīgas ir 48 gadi, viņas meitiņai ir 4 gadi. Kristīne ir ilggadēja valsts pārvaldes darbiniece – 24 gadi ir nostrādāti iekšlietu sistēmā. Taču nu jau gadu Kristīne vairs nespēj strādāt smagas slimības dēļ.

Pirms nepilniem diviem gadiem Kristīnei atklāja trīskārši negatīvu krūts vēzi. Tas ir agresīvākais no krūts vēža veidiem. Tika saņemta pirmsoperācijas ķīmijterapija, veikta operācija, tika nozīmēta arī pēcoperācijas ķīmijterapija, diemžēl to Kristīne nepanesa. Trīs mēnešus pēc staru terapijas beigām, tika konstatēts, ka audzējs ir atgriezies.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapijas kursu kombinācijā ar imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab. Kristīnes diagnozei šis medikaments nav valsts apmaksāts, tādēļ ik pēc trīs nedēļām viņai nepieciešami 3860 eiro. 8 zāļu kursiem kopā nepieciešami 30 588,96 eiro. Kristīnei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Pieteikums par individuālu zāļu kompensāciju ir iesniegts Nacionālajā veselības dienestā, tācu atbilde vēl jāgaida un maz ticams, ka tās būs pozitīva. 

 “Emocionāli ļoti grūti pieņemt, ka slimība atkal ir atgriezusies, un katra diena no svara tā ārstēšanai. Ļoti vēlos un ticu, ka slimību uzveikšu un ar līdzcilvēku palīdzību nepieciešamie līdzekļi medikamentiem tiks sagādāti, “atzīst Kristīne un lūdz cilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Kristīnei! 

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 25.11.2022. 

Projekts ievietots portālā 22.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 733 498.70 €