Seko mums Šodien saziedoti jau 757.81 €

Palīdzība Kristeram Pošeram

Kristeram ir 8 gadi. Puisēns dzima priekšlaicīgi- 32 grūtniecības nedēļā, svēra vien 1560 gramus. Zēns jau no pirmās dzimšanas dienas pierādīja, ka ir liels cīnītājs un gatavs doties dzīvē lieliem soļiem, pārvarot visus iespējamos izaicinājumus. Kristeram ir uzstādīta diagnose- diskinētiskā cerebrālā trieka ar koordinācijas un līdzsvara traucējumiem. Sešu mēnešu vecumā vecāki pamanīja, ka mazais nereaģē uz skaņām un pēc neskaitāmām pārbaudēm tika konstatēta abpusēja sensoriāla 4.pakāpes vājdzirdība un zēnam 4 gadu vecumā  tika ievietots kohleārais implants, lai viņš spētu runāt un dzirdēt. Kristers sāka staigāt 2,8 gadu vecumā un ar katru dienu pierāda, ka ar lielu gribasspēku spēj sasniegt neiedomājams lietas, kas galīgi neiet kopā ar viņa medicīniskajiem izrakstiem un ārstu prognozēm. Kristers ir iemācījies patstāvīgi braukt ar riteni un slēpot, apmeklē skolu un ir pierādījis, ka ir liels gudrinieks, mīl kārtību un ar prieku sporto. Kristers ir liels lego fans un viņam patīk zīmēt. Zēns ļoti vēlas skriet un būt kopā ar saviem vienaudžiem, bet bieži līdzsvara un koordinācijas traucējumu dēļ paklūp, krīt un stipri sasitas par ko pats ļoti pārdzīvo un emocijas sit augstu vilni. Šobrīd Kristeram strauji sāk deformēties ceļi un pēdas, tādēļ ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, masāžas, regulāras audiologopēda nodarbības un osteopāta konsultācijas. Šāds intensīvais rehabilitācijas kurss nepieciešams vismaz 2 reizes gadā un izmaksā EUR 3180. Tie ir lieli izdevumi ģimenei, jo Kristers apmeklē vēl daudz un dažādas attīstošās nodarbības un speciālistu konsultācijas, kuras ģimene apmaksā paši.

Mums kopā jāpalīdz Kristeram, lai puisēns varētu kopā ar saviem vienaudžiem piepildīt savus sapņus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 13.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 910.75 €