Seko mums Šodien saziedoti jau 4,596.00 €

Palīdzība Kristeram Hermanim

Kristeram no Ventspils novada ir 32 gadi, viņam ir smaga garīga atpalicība un citi smagi funkcionāli traucējumi. Viņam aprūpe ir vajadzīga 24/7. Lai paveiktu visparastākās ikdienas lietas, viņam ir vajadzīga palīdzība. Kristeram ir grūtības pārvietoties, tāpēc pats reti kaut kur var iziet un ļoti priecājas, kad atnāk ciemiņi. Kristeram ļoti patīk klausīties mūziku. Kristera mamma strādā, saņemot minimālo algu, bet pašai tagad arī ir pasliktinājusies veselība, un viņa ir uz ilgstošas slimības lapas. 

Kristeram nepieciešama zobu labošana un raušana, ko viņa slimības dēl var izdarīt tikai pilnā narkozē. Tas var izmaksāt līdz par 1000 eiro. Kristera mamma lūdz palīdzību zobārstniecības apmaksai. Palīdzēsim! 

 

Projekts ievietots portālā 14.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 414.78 €