Seko mums Šodien saziedoti jau 2,869.00 €

Palīdzība Kristapam Krūmiņam

Kristaps ir dzīvespriecīgs divgadnieks. Viņš ar brāli un vecākiem dzīvo Valmierā. Kristapam patīk būt sabiedrībā, klausīties mūziku, dejot un pētīt grāmatas kopā ar vecākiem. Taču zēns atpaliek fiziskajā attīstībā no vienaudžiem, viņam ir pazemināts muskuļu tonuss. Kristapam ir nozīmēta rehabilitācija, dziļā spiediena kompresijas tērps un kāju ortozes, kas nepieciešamas, lai pasargātu no lielākas ķermeņa deformācijas. Zēna diagnoze ir neskaidra, aizdomas par ģenētisku saslimšanu. Latvijā veiktajās ģenētiskās analīzēs tas neapstiprinājās. Nākamās ģenētiskās analīzes Latvijā plānotas pēc 4 vai 5 gadiem.

“Mēs gribam tikt pie skaidrības, noskaidrot diagnozi un atrast Kristapam pareizo ārstēšanas veidu. Piecu gadu gaidīšana līdz nākamiem izmeklējumiem var nākt par sliktu Kristapa veselībai. Sazinoties ar ārstiem Vācijā noskaidrojām, ka Kristapam veiktās analīzes ir nepietiekamas. Pašlaik mūsu ikdiena aizrit neziņā par to, kas notiek un varētu notikt ar Kristapu,” atklāj zēna tētis. Padziļinātas ģenētiskās analīzes Vācijā maksā 5723,04 eiro. Ģimene no saviem līdzekļiem jau apmaksā ar zēna rehabilitāciju saistītus izdevumus, tādēļ analīžu apmaksai līdzekļi nepietiek un viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

 Palīdzēsim mazajam Kristapam! 

 

Projekts ievietots portālā 17.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Linardam Liepiņam

Datori Čerņihivas skolēniem

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 485.95 €