Seko mums Šodien saziedoti jau 50.00 €

Palīdzība Konstantīnam Prutikam

Konstantīnam ir 24 gadi, puisis nāk no četru bērnu ģimenes, kurā viņš ir viens no vecākajiem bērniem. Kopš bērnības Konstantīnu ļoti interesējušas automašīnas, tādēļ gan viņa darbs, gan aizraušanās ir saistīti ar auto jomu – viņš ir automehāniķis. 

Šobrīd fiziski smagu darbu strādāt viņš diemžēl nevar. Pirms vairāk kā gada Konstantīnam sākās veselības problēmas. Viņam bija paaugstināta temperatūra, vēlāk parādījās nesāpīgs veidojums padusē. Pavisam drīz atklājās šokējoša diagnoze – histiocitāra sarkoma 4. stadijā.

Uzsāktā ārstēšana diemžēl nepalīdzēja. Konstantīns par ģimenes līdzekļiem veica ģenētiskas analīzes, kurās noteikts, ka viņa gadījumā var palīdzēt divi medikamenti – Zelboraf un Cotellic. Diemžēl Konstantīna slimībai valsts šis zāles tikai daļēji apmaksā. Jaunajam vīrietim pašam ik mēnesi zāļu iegādei jāmaksā 5699.47 eiro. Šādu līdzekļu viņam nav. Ar līdzdzilvēku palīdzību Konstantīns jau saņēmis vairākas zāļu devas. Veselības pārbaudes uzrāda pārliecinoši  labus rezuktātus, bet ārstēšana jāturpina, lai vēzi uzveiktu pavisam! 

Palīdzēsim Konstantīnam!

Projekts ievietots portālā 30.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Rūpju bērnu māmiņām

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Albertai Ramei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

73 417.21 €