Seko mums Šodien saziedoti jau 11,431.50 €

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

11 gadus vecajam Kārlim un 10 gadus vecajai Karlīnai ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, lai varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības visa gada garumā. Diemžēl šai iedarbīgajai terapijai valsts nav atvēlējusi līdzekļus un tas gulstas uz vecāku pleciem.

Mēs diez vai spējam aptvert, cik grūti ir ģimenei, kurā aug divi bērniņi ar īpašajām vajadzībām! Kārļa un Karlīnas ģimene nesūdzas un dara visu iespējamo, lai savus bērnus izglītotu, attīstītu un rehabilitētu. Kārlis mācās speciālajā skolā 4. klasē. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi, runas, domāšanas un rīcības traucējumi. Kārlis, pateicoties ziedotāju atbalstam, ir saņēmis rehabilitāciju Rehabilitācijas centrā “Poga”. Kārļa māsa Karlīna mācās speciālajā skolā 2. klasē. Meitenītei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija. Karlīna ir jauka un smaidīga, un viņai ir runas attīstības traucējumi. Kā saka mamma, “Karlīna ir mīļa saules meitenīte”.

Kārlis un Karlīna regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas dod lieliskus rezultātus un bērni paliek krietni patstāvīgāki, uzlabojas runa un rakstītprasme. Speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā. Mēnesī abiem bērniem nodarbības izmaksā 960 eiro, gadā kopā nepieciešami 11520 eiro. Kārļa un Karlīnas ģimene lūdz mūsu palīdzību!

Nepaliksim vienaldzīgi un palīdzēsim Kārlim un Karlīnai! Mēs ticam, ka tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 17.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Agatai Tretjakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 605 526.04 €