Seko mums Šodien saziedoti jau 25,356.58 €

Palīdzība Justīnei Skrebai

Justīnei no Mārupes ir 21 gads, viņa ir otra vecākā meita četru bērnu ģimenē, mazā māsa vēl mācās skolā un mazais brālis iet bērnudārzā. Justīne cieš no augšanas hormona deficīta un epilepsijas, kas ir smagi ietekmējis viņas garīgo un fizisko veselību. Justīne pārvietojās ar grūtībām, viņu ikdienā aprūpē un pieskata mamma. 

Iedzimtā hormonu trūkuma kompensēšanai katru mēnesu jālieto medikamenti uzturošajai terapijai pēc ārstu nozīmējuma. Lielāko daļu jāapmaksā Justīnes mammai, jo, meitai tik tikko sasniedzot 21 gada vecumu, valsts vairs nenodrošina zāļu līdzmaksājumu. Endokrīnās zāles mēnesī izmaksā 214 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 2 568 eiro. Justīnes ģimene cenšas nokārtot meitai mājas aprūpi, lai mamma varētu atsākt darba gaitas un uzturēt lielo ģimeni. Diemžēl Justīnes mammai šobrīd nav tādu līdzekļu, lai turpinātu apmaksāt meitas uzturošo terapiju tādā apjomā kā noteikuši ārsti. 

Palīdzēsim Justīnei!

 

Projekts ievietots portālā 27.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Tomam Volgastam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 462 312.29 €