Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Jolantai Venerei

Jolantai no Balviem ir 45 gadi. Viņai ir dažādas veselības problēmas, tādēļ jau piecus gadus ir noteikta 2.grupas invaliditāte. Līdz šim Jolanta spējusi tikt galā pašas spēkiem.

Pirms pusgada Jolantai strauji pasliktinājās redze kreisajā acī un bija stipras sāpes, viņa nonāca slimnīcā, kur tika konstatēts herpes vīruss. Sieviete šobrīd cīnās, lai saglābtu redzi un apturētu vīrusu, kurš var izplatīties pa visu ķermeni. Jolantai izrakstīti vairāki medikamenti, to skaitā dārgas zāles herpes vīrusa ārstēšanai, kas ik mēnesi izmaksā līdz 600 eiro. Kopā tā ir milzīga summa, kuru Jolanta nevar atļauties. Tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādei turpmāko 8 mēnešu garumā, kopā 4800 eiro apmērā. Šobrīd tiek gatavots iesniegums Nacionālajam veselības dienestam par individuālo kompensāciju, bet atbilde gaidāma mēneša laikā.

Palīdzēsim Jolantai!

Projekts ievietots portālā 04.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Mazo sirsniņu cerības

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €