Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Jeļenai Pavlovičai

Četrdesmit deviņus gadus jaunā sieviete Jeļena dzīvo Rīgā. Viņa ir mīloša, sirsnīga sieva savam vīram un diviem pieaugušajiem bērniem – dēlam un meitai. Šogad viņa kļuva par vecmāmiņu savam pirmajam mazdēlam. Jeļenai patīk mode. Viņas darbs un sirdslieta ir sieviešu drēbju modelēšana un šūšana. Patīk iepriecināt savas klientes, izvēlētajiem apģērbiem piemeklējot piemērotus aksesuārus.

Jeļena par sevi saka: “Man ir divi pieauguši bērni, kuri pavisam nesen uzsāka savas patstāvīgās dzīves gaitas. Pirms pieciem mēnešiem kļuvu par vecmāmiņu. Man ir pirmais mazdēls! Bērniem ir vajadzīgs atbalsts, rūpes un mīlestība, it sevišķi mazbērniem no vecmammiņu puses. Es vēlos būt šāds atbalsts savai mazdēla mātei un mazdēlam. Vēlos palīdzēts mazos, bet svarīgos ikdienas darbos sava mazdēla ģimenei – aizvest uz brīvā laika pulciņiem, sagaidīt mazbērnus no skolas, sagatavot gardas pusdienas vai vakariņas, pavadīt laiku ar mazbērniem, kamēr vecāki atpūšas. Svētdienās es mazbērnus vestu uz “svētdienas skolu”. Gribētos padzīvot vēl kādus gadus, lai mazbērni izaugtu, arī būtu nostiprinājušies savā ticībā Dievam. Gribētos audzināt labsirdīgu paaudzi, jo tik daudz ļaunuma visapkārt. Gribētos iemācīt mazbērnus neatbildēt ar ļaunu uz ļaunu, bet gan rīkoties tikai ar mīlestību. Kā Jēzus mūs bībelē ir mācījis.”

2015. gadā Jeļena pirmo reizi saskārās ar onkoloģisko diagnozi. Nekavējoties tika uzsākta ķīmījterapijas ārstēšana. Pēc ārstēšanas Jeļena saņēma staru terapiju. Taču slimība negribēja atkāpties. Jeļena nepadevās un drosmīgi cīnījās ar saslimšanu.

Lai uzveiktu slimību, Jeļenai ir nepieciešamas zāles Kadcyla, kas pie šīs saslimšanas nav iekļautas valsts kompensējamo medikamentu sarakstākā. Jeļenai ir izrakstīti astoņpadsmit zāļu kursi. Viena kursa ārstniecībai ir nepieciešams EUR 2 735. Zāļu kurss ir jāatkārto ik pēc trīs nedēļām. Ārstniecībai ir nepieceišams EUR 49 230.00

Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 27.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

DOD PIECI!

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 005 750.10 €