Seko mums Šodien saziedoti jau 2,305.63 €

Palīdzība Jānim Trūpam

28.07.2021. Jānis ir veiksmīgi nokļuvis Vācijā, ārsti veikuši dažādus izmeklējumus un noskaņoti optimistiski. Šobrīd ārsti nozīmējuši specifiskus vēža gēnu izmeklējumus, kas papildus izmaksās 21 000 eiro. Palīdzēsim!

23.07.2021. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, līdzekļi ārsniecības uzsākšanai ir saziedoti, rēķins Vācijas klīnikai ir apmaksāts un Jānis jau 24. jūlijā  dosies ceļā uz Vācijas klīniku! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, ja būs nepieciešams ārstniecību turpināt vai citiem smagi slimiem cilvēkiem.  

Jānim no Rīgas ir 33 gadi. Pirms 3 gadiem sava drauga kāzās viņš iepazinās ar savu nākamo sievu Santu, pirms gada abi apprecējās, šogad ģimenē sagaidīts mazulītis. Diemžēl jaunās ģimenes prieku un rūpes aizēno Jāņa pēkšņā saslimšana.

Pirms 5 gadiem Jānim galvā tika atklāts 5 cm veidojums, tas tika izoperēts, apstarots. Jānis veiksmīgi atveseļojās, katru gadu tika veiktas veselības pārbaudes, kas neko sliktu neuzrādīja. Šī gada jūnijā Jānis sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, audzēja ārstēšanu nepiedāvājot Jāņa smagā stāvokļa dēļ.    

Jānis vienmēr bijis aktīvs, dzīvespriecīgs, labsirdīgs un izpalīdzīgs cilvēks. Viņš strādāja ziedu bāzē, ikdienu iepriecinot cilvēkus ar skaistiem ziediem. Grūti noticēt un samierināties, ka ārstēšanas iespēju nav.  Ģimene ir atradusi iespēju konsultēties un ārstēties Hallwang klīnikā Vācijā, kur piedāvā gan papildus izmeklējumus, gan imūnterapiju. Šobrīd plānotās ārstniecības izmaksas ir 57 465,10 eiro. Klīnika gatava Jāni uzņemt tiklīdz tiek samaksāti 80% no summas. Ceļa un uzturēšanās izdevumus ģimene segs paši, taču apmaksāt šādu ārstniecību nav viņu spēkos, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim!

Projekts ievietots portālā 22.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 654.15 €