Seko mums Šodien saziedoti jau 5,756.00 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Jānim no Ludzas ir 16 gadi. Jaunietis ir dzimis daudzbērnu ģimenē, viņš ir jaunākais no 4 bērniem. No dzimšanas puisim ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas traucējumiem. 

Jāņa uzstādīta diagnoze ir Dauna sindroms, šo visu gadu laikā puisis nav sācis runāt. Pirms 3 gadiem Jānis apmeklēja delfīnu terapiju, kas uzlaboja zēna emocionālo stāvokli, uzvedību un koncentrēšanās spējas.  Neirologs ir nozīmējis turpināt delfīnterapiju. Jaunietis ir sācis apmeklēt logopēda nodarbības un ir tuvāk savam sapnim - sākt runāt. Jāņa ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Jāņa rehabilitācijai gadam kopā nepieciešami 9540 eiro:

  • Logopēda nodarbības (96x40 eiro) – 3840 eiro;
  • Rehabilitācija RC Jaunķemeri 14 dienas – 1400 eiro;
  • Zemūdens masāža (20x25 eiro) – 500 eiro
  • Delfīnterapijas kurss Lietuvā – 2200 eiro;
  • Osteopāta konsultācijas (10x 80 eiro) – 800 eiro
  • Baseina apmeklējums (20x 40 eiro) – 800 eiro

Neskatoties uz smagajām veselības problēmām, puisis mācās 7.klasē Rēzeknes speciālajā pamatskolā, mīļākā mācību stunda Jānim ir mūzika. Viņš ir ļoti čakls jaunietis, liels palīgs savai mammai. 

Palīdzēsim Jānim!

Projekts ievietots portālā 11.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Palīdzība Sofijai Sirmei

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 372.95 €