Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Jānim Lielramanam

Jānim no Jelgavas novada ir 22 gadi. Kopš bērnības viņam noteikta pirmās grupas invaliditāte. Lai komunicētu un pārvietotos viņam nepieciešama aprūpe un pieskatīšana. Jāņa mamma strādā par sētnieci uz nepilnu slodzi, pārējo laiku aprūpējot un pieskatot dēlu. Jāņa tētis strādā vietējā zemnieku saimniecībā. Ģimenei ir maznodrošināto statuss un ar tik zemiem ienākumiem nav iespējams nodrošināt Jānim nepieciešamo ārstniecību. Šobrīd Jānim ļoti nepieciešama vairāku zobu labošana, kā arī zobu izraušana, kas Jāņa veselības stāvokļa dēļ iespējama tikai kopējā narkozē. Kopējās izmaksas šādām procedūrām var izmaksāt līdz 1000 eiro. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 27.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Ukraina. Brīvības rezidence

Gaismas ceļš Donbasam

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €