Seko mums Šodien saziedoti jau 77.37 €

Palīdzība Ivanam Hmiļam

Ivanam no Bauskas ir 32 gadi, viņš ir vienīgais dēls saviem vecākiem. Ivans strādā kopš 15 gadu vecuma. Viņš strādājis dažādus darbus -  gan celtniecībā, gan pēdējos gadus kā noliktavas strādnieks kāda lielveikala noliktavā. Viņš turpina darbu arī šobrīd, kad uzliesmojis ļaundabīgs audzējs, ar kuru viņš sadzīvo jau 7 gadus.

Ivanam pirms 7 gadiem parādījās redzes problēmas. Pēc ārsta apmeklējuma tika konstatēts ļaundabīgs audzējs - acs melanoma. Tik nozīmēta operācija klīnikā Tallinā. Pērn redzi slimajā acī viņš zaudēja pavisam. Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Keytruda, ko valsts neapmaksā acs melanoma pacientiem. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei nepieciešami  5187.40 eiro, gadā kopumā 93 373.20 eiro. Ivans vērsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu individuālai kompensācijai 14 228 eiro apmērā, taču atbilde gaidāma decembra vidū, un tā tikai nedaudz samazinās ikmēneša zāļu iegādes izmaksas. 

Kopš bērnības Ivans ir daudz un smagi slimojis gan ar astmu, gan alerģiju. Mamma saka, ka dēls ir bijis ļoti pacietīgs un nekad nav sūdzējies, ka ir grūti vai slikti. Arī šobrīd Ivans nesūdzas, bet cenšas ar slimību sadzīvot un lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādei, lai  slimību apturētu.  
Palīdzēsim Ivanam!

 

Projekts ievietots portālā 21.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Dod pieci!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 174 924.41 €