Seko mums Šodien saziedoti jau 721.00 €

Palīdzība Ingai Rozītei - Bērziņai

Ingai no Valmieras novada ir 46 gadi. Viņa ir mamma diviem pieaugušiem bērniem un vecmāmiņa 1 gadus vecam mazdēliņam, kā arī krustmāte divām krustmeitām un jūtas kā vecmāmiņa arī krustmeitas 4 gadus vecajai meitiņai. Inga ļoti mīl dzīvniekus, viņai patīk adīt, cept tortes, bija arī doma iemācīties cept maizi.

Pēdējos piecus gadus Inga ar vīru strādāja Īrijā, lai nopelnītu naudu ģimenes lauku mājas atjaunošanai. Kad māja bija atjaunota, viņi bija ļoti laimīgi atgriezties Latvijā, darbosies pa māju un dārzu, kala plānus kur un, ko stādīt. Plāni bija lieli, taču visam svītru pārvilka bumbulis, ko Inga sataustīja krūtī. Jau pirms 15 gadiem Inga pārslimoja krūts vēzi. Tolaik viņai bija tikai 33 gadi, bērni bija vēl mazi. Tika veikta mastektomija un ķīmijterapija, viss bija veiksmīgi un, Inga drīz bija vesela!

Tagad ļaunā slimība sevi pieteikusi ar jaunu sparu. Inga uzreiz devās pie ārsta, kurš pa zaļo koridori nosūtīja uz visiem izmeklējumiem, mēneša laikā noteica diagnozi -trīskārši negatīvs krūts vēzis. Ārstu konsīlijs nozīmēja papildus ķīmijterapijai lietot imūnterapiju Pemrolizumab. Lai arī šis medikaments ir valsts apmaksāts, Ingas gadījumā valsts kompensācija nepienākas. Ik pēc 3 nedēļām Ingai nepieciešami 3860 eiro, lai iegādātos nepieciešamās zāles. Inga ar ģimenes atbalstu var pati iegādāties vienu devu, taču līdzekļi 6 nepieciešamajām devām par kopējo summu 23 160 eiro viņai nav. "Ļoti gribas vēl padzīvot un redzēt arī mazbērnus uzaugam. Tādēļ lūdzu palīdzību, palīdzēt saziedot nepieciešamo summu,“ lūdz Inga. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 29.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Inai Baurdai

Ukrainas cilvēkiem!

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 452.77 €