Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Indrai Kroičai

Mūsu atbalsts un palīdzība steidzami nepieciešama Indrai no Rēzeknes novada. Indrai ir tikai 40 gadi, daudz ieceres, plāni un sapņi. Ģimenē aug 4 gadus veca meitiņa. Pēc studijām un darba gaitām Rīgā, Indras ģimene īstenoja sen lolotu sapni un atgriezās Rēzeknes novada Nagļu vecākajā mājā. Tika stādītas krāšņas puķu dobes, tapa iecere par saldumu pieturu visiem Lubāna mitrāja nepieradinātās dabas mīļotājiem. Ģimenes gatavotos saldumus lepni rotā gan esošie, gan sen aizmirstie Nagļu apkārtnes vietvārdi. Indrai likās, ka ir piepildījusi savu sapni un dara to, ko ir vēlējusies. Viņas ceptās kūkas tika skaisti dekorētas ar dabas veltēm un deva mieru un prieku pašai cepējai.

Taču pirms 3 gadiem līdz ar prieku par jaunās vietas iedzīvināšanu, nāca arī smaga un reta slimība  – amiotrofā laterālā skleroze (ALS). Līdz ar slimības progresēšanu, ģimenei nācies atmest visus sapņus un pilnībā pievērsties Indras veselības uzlabošanas risinājumu meklēšanai.  ALS ir strauji progresējoša slimība, kas veicina kustību neironu sairšanu, izraisot pakāpenisku ķermeņa (tajā skaitā runas un elpošanas aparāta) paralīzi, kas diemžēl nes letālu iznākumu.

Jau no diagnozes uzzināšanas dienas Indra nepagurstoši ir meklējusi palīdzību un padomus gan tradicionālajā, gan netradicionālajā medicīnā. Diemžēl tradicionālā medicīna šai diagnozei ir bezspēcīga, var saņemt tikai simptomus atvieglojošu terapiju, kas pašu slimību izārstēt nespēj.  

Līdz šim palīdzība ir meklēta gan tepat, gan Lietuvā un Bulgārijā, kā arī dažādos atbalsta forumos visā pasaulē. Šobrīd ir cerības stars veikt analīzes, lai izprastu slimības cēloni un vismaz spētu saprast, kā apturēt tās progresu, ir klīnika BodyScience ASV, kurā jau ir palīdzēts citiem šīs diagnozes slimniekiem arī no Latvijas. Konkrētā klīnika izraudzīta, jo par to ir labas atsauksmes, kā arī ir personīgi pazīstams klīnikas ALS pacients no Latvijas, kuram veselības stāvoklis ir gandrīz atgriezies pirms diagnozes līmenī. Klīnikā tiek veikta izmeklēšana, nevis ārstējot sekas, bet gan meklējot slimības cēloni. Un balstoties uz rezultātiem, piemeklē nepieciešamo ārstēšanas protokolu. Paralēli tam, tiek veiktas injekcijas zaudēto muskuļaudu atjaunošanai un motorneironu darbības stimulēšanai un atjaunošanai.

Līdz šim Indru cīņā par spēju turpināt dzīvot un sajust kustību prieku, kurš šobrīd palicis pavisam ierobežots, ir atbalstījusi ģimene, draugi un vietējie ļaudis. Taču arī visu kopīgiem spēkiem ASV klīnikas izmaksas nav paceļamas. Indra ar vīru ir stipri un uzņēmīgi ļaudis,  apņēmības pilni darīt visu iespējamo, lai Indru glābtu. Tā kā Indra bez pavadoņa ceļā doties nevar, tad ģimene jau iegādājusies avio biļetes un augustā sākumā visi gatavi doties uz klīniku. Lai saņemtu plānotos izmeklējumus un veiktu ārstniecību klīnikā jāpavada vismaz 3 nedēļas. Katru nedēlu klīnikai jāmaksā 7500 USD, bet par 3 nedēļu kursu kopā 22500 USD (pēc šī brīža kursa 22925 EUR). Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Indrai, lai viņa spētu izaudzināt meitiņu un, rūpēties par mīļajām Nagļu mājām visi kopā! Mēs ticam un mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 15.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Romanam Suhanovam

Palīdzība Olgai Višņakovai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 037 737.14 €