Seko mums Šodien saziedoti jau 626.00 €

Palīdzība Ilzei Dakšai

Ilzei no Tukuma novada drīz būs 58 gadi. Viņa ir izaudzinājusi 4 bērnus. Vairāk kā 20 gadus viņa ir strādājusi par skolotāju sākot no sākumskolas līdz pat vidusskolai un tehnikumam. Ilze pasniegusi dabaszinību, ģeogrāfijas, komerczinības un vizuālo mākslu.

Pēdējos pāris gadus Ilzei ir stipras sāpes kreisajā kājā, ilgstoši tika meklēti iemesli.  Šī gada sākumā Ilzei tika atklāta smaga diagnoze – hondrosarkoma, kas ir ļaundabīgs audzējs. Audzējs ir skāris iegurni un sēžas kaulus. Latvijā viņai piedāvāta kājas apmputācija. Šāds variants viņai ir ļoti biedējošs, jo pēc operācijas viņa būtu aprūpējama un guļoša, jo nebūtu iespēja pašai sēdēt, jo trūks kaulu atbalstam. Tādēļ Ilze visiem spēkiem meklējusi palīdzību ārpus Latvijas. MEDIAS Klinikum Burghausen Vācijā piedāvā ārstēšanu ar lokālu ķīmijterpiju, kas izmaksā 19500 eiro vienam kursam. Šādu līdzekļu Ilzei nav,  ir tikai cerība uz atveseļošanos un līdzcilvēku palīdzību. 

Par spīti slimībai, Ilze cenšas būt aktīva un neaizmirst savus vaļaspriekus. Ilzei ļoti patīk daba, pastaigas, peldēšana, rušināties pa dārziņu, viņa labprāt glezno un zīmē. Ilzei patīk dziedāt korī. Par spīti stiprajām sāpēm, viņa apmeklēja mēģinājumus un pat piedalījās skatē. Ilze ļoti cer arī piedalīties šī gada Dziesmusvētkos un stāvēt uz savām kājām. Ārstēšana jāuzsāk pēc iespējas ātrāk, tādēļ Ilze lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Ilzei!

Projekts ievietots portālā 04.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Rūpju bērnu māmiņām

Bērniem ar autismu

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 357.77 €