Seko mums Šodien saziedoti jau 449.00 €

Palīdzība Igoram Andrijevskim

Igoram no Jelgavas ir 53 gadi. Jaunībā Igors aktīvi nodarbojies ar peldēšanu, darba gaitas pagājušas celtniecībā. Igoram nācās piedzīvot pirmās sievas nāvi un viņš viens izaudzināja meitu.

Pirms 3 gadiem Igoru piemeklēja vēl viena nelaime. Viņam tika atklāts ļaundabīgs audzējs – limfoma. Veselu gadu viņš pavadīja slimnīcā, tad slimība uz neilgu laiku atkāpās, taču šobrīd tā atkal progresē. Ārsti nozīmējuši valsts neapmaksātas zāles Bendamustine, kuras nepieciešams lietot 6 mēnešus. Viena mēneša deva maksā 1361.28 eiro (cena mainīta sakarā ar zāļu sadārdzinājumu), kopā nepieciešami 8167.68 eiro. Meitas ģimenē aug bērniņš ar attīstības traucējumiem, gada nogalē gaidāms vēl viens bērniņš. Igoram un viņa ģimenei šādu līdzekļu nav. Tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Igoram!

Projekts ievietots portālā 23.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta programma PLECS

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība māsiņām Katrīnai un Martai

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 054 195.26 €