Seko mums Šodien saziedoti jau 1,196.00 €

Palīdzība Igoram Andrijevskim

Igoram no Jelgavas ir 53 gadi. Jaunībā Igors aktīvi nodarbojies ar peldēšanu, darba gaitas pagājušas celtniecībā. Igoram nācās piedzīvot pirmās sievas nāvi un viņš viens izaudzināja meitu.

Pirms 3 gadiem Igoru piemeklēja vēl viena nelaime. Viņam tika atklāts ļaundabīgs audzējs – limfoma. Veselu gadu viņš pavadīja slimnīcā, tad slimība uz neilgu laiku atkāpās, taču šobrīd tā atkal progresē. Ārsti nozīmējuši valsts neapmaksātas zāles Bendamustine, kuras nepieciešams lietot 6 mēnešus. Viena mēneša deva maksā 1166.60 eiro, kopā nepieciešami 6999.60 eiro. Meitas ģimenē aug bērniņš ar attīstības traucējumiem, gada nogalē gaidāms vēl viens bērniņš. Igoram un viņa ģimenei šādu līdzekļu nav. Tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Igoram!

Projekts ievietots portālā 23.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Irinas Agafonovas repatriācija

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Līdzskaņa

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

879 234.61 €