Seko mums Šodien saziedoti jau 25,136.58 €

Palīdzība Hugo Rudzītim

Mazajam Hugo no Rīgas ir 4 gadiņi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš, un sākotnēji ar Hugo veselību viss bija teicami. Ap gada vecumu tuvinieki pamanīja, ka Hugo nereaģē uz skaņām un neatsaucas uz savu vārdiņu. Puisēnam trūka dažādas iemaņas, kas bija jāprot šajā vecumposmā. Sākotnēji radās aizdomas, ka puisēnam ir dzirdes problēmas un līdz ar šo izmeklējumu uzsākās Hugo veselības pārbaudes, un šobrīd ir zināms, ka puisēnam ir autiskā spektra traucējumi. Hugo ģimene ļoti gaida, kad pienāks viņa kārta, lai uzsāktu agrīno intervences programmu Bērnu klīniskajā Universitātes slimnīcā. Hugo regulāri apmeklē  ABA terapijas nodarbības.

Hugo ikdiena ir ļoti piesātināta, bet dažkārt ģimenei izaicinājumiem bagāta. Puisēns apmeklē bērnudārzu kopā ar asistentu un dienas pirmo daļu pavada dārziņā. Viņam ļoti patīk paredzams un sakārtots dienas plāns un katras izmaiņas puisēnā izraisa lielu pārdzīvojumus, kas izpaužas kā  dusmu lēkmes. Hugo diena ir izdevusies, ja tā norit pēc plāna, tajā ir sporta aktivitātes, mākslas nodarbības ar zīmēšanu un krāsošanu. Šādās dienās puisēns ir smaidīgs un mierīgs. Hugo ir ļoti izvēlīgs ar ēdienu un nekādas izmaiņas ēdienkartē netiek pieņemtas. Vecāku lielākais sapnis ir, lai viņu dēliņš sāktu runāt, jo tas arī atrisinātu daudzas problēmas, jo puisēns spētu paskaidrot savas vajadzības un sajūtas. Ja Hugo sāktu runāt, viņš varētu komunicēt ar saviem vienaudžiem.

Speciālisti rekomendē turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības un gada nodarbībām nepieciešami 5500 eiro. Hugo ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Hugo sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 02.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 462 142.29 €