Seko mums Šodien saziedoti jau 2,405.74 €

Palīdzība Henrikam Kalniņam

Henriks ir jaunākais bērns trīs bērnu ģimenē. Puisēnam ir 5 gadi un uzstādītā diagnoze autisms trīs gadu vecumā apgrieza ģimenes dzīvi “kājām gaisā”. Ir emocionāli un fiziski grūti audzināt bērniņu ar īpašajām vajadzībām, sevišķi ar autiskā spektra traucējumiem. Henrika vecāki ir uz izdegšanas sliekšņa, jo dēlam ir dusmu lēkmes, kuru laikā viņš nodara pāri gan sev, gan līdzcilvēkiem. Puisēns neskatās nevienam acīs, nedraudzējas ar saviem vienaudžiem un nelabprāt sadarbojas ar līdzcilvēkiem. Zēns spēlējas savā nodabā un nevēršas pēc palīdzības vai padoma pie ģimenes. Henriks ir jauks un smaidīgs un viņam ļoti nepieciešamas profesionāls atbalsts. Atbalsts un zināšanas vajadzīgas arī Henrika ģimenei. Autiskā spektra bērniem ir ļoti svarīga ABA terapija un šīs nodarbības nepieciešamas regulāri un bez pārtraukumiem, lai sasniegtu labus rezultātus. Ģimene lūdz mūsu palīdzību intensīvam ABA terapijas kursam, tam nepieciešami 1452 eiro.

Palīdzēsim Henrikam un viņa ģimenei, jo viņiem nepieciešams mūsu palīdzīgais plecs. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

POGA uz riteņiem

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 614.61 €