Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Heidijai Sniķerei

Heidijai novembrī paliks 4 gadiņi, un ģimenē viņa ir vienīgais bērniņš. Meitenīte bija ļoti gaidīta, bet pasaulē ieradās priekšlaicīgi - 25 grūtniecības nedēļā, svēra 930 gramus. Kopā ar mammu pirmos 3 mēnešus pavadīja slimnīcā. Meitenei ir bijuši vairāki asinsizplūdumi galvā, diagnosticēta hidrocefālija un veikta šunta operācija.

Ģimenes un mammas lielākais sapnis ar ziedotāju atbalstu ir piepildījies un Heidija ir spērusi pirmos solīšus.Šobrīd vēl nedroši turoties pie vecāku rokas mazā braši sākusi staigāt. Heidija ļoti daudz runā – spēj izteikt savas vēlmes un ir ļoti dzīvespriecīga. Ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju un dažādas attīstību veicinošas nodarbības. 

Lai mazā neapstātos pie sasniegtajiem rezultātiem viņai regulāri vajadzīgas rehabilitācijas nodarbības, kam ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu. Heidijai ir iespēja saņemt 3 rehabilitācijas kursus gada laikā  Rehabilitācijas centrā POGA un šo kursu izmaksas ir 2475 eiro, kurās ietilpst fizioterapijas, audiologopēda un ergoterapeita nodarbības.

Kopā mēs varam palīdzēt Heidijai!

Projekts ievietots portālā 01.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Palīdzība Keitai Stomai

Namiņš bērniem

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 500.71 €