Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Palīdzība Heidijai Ketlīnai Kobzarei

Heidijai no Dobeles ir 3 gadiņi un uzstādīta diagnoze bērnības autisms. Ar ziedotāju atbalstu Heidija veselu gadu cītīgi apmeklēja ABA terapijas nodarbības un ir sasniegti fantastiski rezultāti. Meitenīte palikusi atvērtāka, smaidīgāka, uzlabojušās komunikācijas prasmes. Heidija pati spēj izrādīt emocijas – vēlas samīļoties ar tuviniekiem un viņas acu kontakts ar citiem cilvēkiem ir kļuvis noturīgāks. Heidija ir uzsākusi apmeklēt bērnudārzu kopā ar asistentu, un tas ir liels sasniegums meitenītei. Kaut arī dārziņā mazulīte vēl spēlējas un darbojas atstatus no citiem bērniem, tomēr ar katru dienu maziem solīšiem ir uzlabojumi arī sadarbībā un komunikācijā ar citiem vienaudžiem. Heidija vēl joprojām nerunā, ir grūtības ar pašaprūpes lietām, bet viņa ir ļoti atvērta uz mācīšanos un jaunu prasmju apguvi. Speciālisti rekomendē turpināt ABA terapijas nodarbības un nodarbībām gadam kopā nepieciešami EUR 3000,-. Ģimene atkārtoti lūdz mūsu palīdzību, jo šī brīža rocība un lielā Heidijas ģimene prasa tā jau lielus ikdienas izdevumus.

Palīdzēsim Heidijai sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Borisam Akritovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 579.68 €