Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Haraldam Semjonovam

Vēlamies Tevi iepazīstināt ar brīnumjauku, sirsnīgu un ļoti neatlaidīgu zēnu. Viņu sauc Haralds. Haraldam ir tikai 5 gadi, bet jau šajā agrajā vecumā viņš  spēj motivēt, iedvesmot un iepriecināt citus cilvēkus ar savu atvērtību, patiesumu un sirsnību. Viņa lielā dzīves pieredze, viņa cīņas spars un kūsājošā enerģija neatļauj padoties grūtā brīdī un, aicina darīt labus darbus ar lielu mīlestību un apņēmību. Viņam ir apbrīnojamas spējas - viņš spēj vairot labo, un Haralda lielāki atbalstītāji šajā ceļā ir viņa mīlošā ģimene - mamma, tētis un mazā māsiņa, kura ir lieliska spēļu, sarunu un blēņu kompanjone.

Haralds piedzima teju divus mēnešus pirms paredzētā laika un viņa ikdienu ietekmē Bērnu Cerebrālā trieka, kura ierobežo viņa mobilitāti. 2023. gada vasarā Haraldam tika veikta SDR operācija Vācijas klīnikā, pēc kuras tika noņemta ķermeņa spasticitāte. Šobrīd Haraldam atkal no jauna ir jāapzina savs ķermenis. Ir nepieciešams no jauna atklāt un veidot ķermeņa spēku un mobilitātes funkcijas.

Lai uzlabotu Haralda dzīves kvalitāti un sasniegtu jaunus mērķus, jaunas varēšanas, viņam nepieciešami regulāri rehabilitācijas kursi. Sākotnējā pēcoperācijas posmā ir nepieciešami rehabilitācijas kursi ik pēc 1,5 mēnešiem. Lai Haralds varētu intensīvi un mērķtiecīgi strādāt, rehabilitācijai gadam ir nepieciešami 9525 eiro, no kuriem 4574 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4951 eiro.

Palīdzēsim kopā Haraldam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums vienmēr izdodas!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €