Seko mums Šodien saziedoti jau 4,260.91 €

Palīdzība Germanam Toropovs

Mazajam Germanam ir 3 gadiņi, un puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē. Ļoti lolots un gaidīts ieradās šajā pasaulē un līdz 1,5 gadu vecumam viss viņa attīstībā noritēja labi, zēns jau sācis teikt pirmos vārdus. Tomēr ar laiku ģimene sāka pamanīt, ka puisēns kļūst bailīgāks, nepieņem svešiniekus un nedroši dodas uz nezināmām vietām. Bērnudārza gaitas uzsākot, piedzīvojis kritienu, kura rezultātā bija jāšuj lūpiņa. Pēc šī notikuma Germans pavisam noslēdzās sevī, pielipa mammai kā dadzītis un nevēlējās nekur doties un šķirties no mammas. Ģimene, lai netraumētu puisēnu, bija spiesti palikt mājās un pieskatīt Germanu. Speciālistiem ir aizdomas, ka Germanam ir autiskā spektra traucējumi.

Šobrīd Germans dzīvo savā pasaulē, ar savu redzējumu par lietām un notikumiem. Puisēns nevēlas sadarboties un draudzēties ar saviem vienaudžiem, spēlējas tikai ar savām izvēlētajām mantām, ēd tikai dažus ēdienus, ievēro savu dienas ritmu. Puisēns ir ļoti aktīvs bērns un viņam grūtības sagādā koncentrēšanās kādam uzdevumam.

Speciālisti puisēnam rekomendē apmeklēt ABA terapijas nodarbības, un ģimene jau pēc pirmo nodarbību apmeklējuma sajuta pārmaiņas dēliņa uzvedībā un saņēma psiholoģisku atbalstu no terapeita. ABA terapijas nodarbības ir svarīgi turpināt, bet ģimenei pietrūkst līdzekļu. Germana 3 intensīvajiem ABA terapijas kursiem nepieciešami 3600 eiro un mēs kopā varam palīdzēt.

Palīdzēsim Germanam un viņa ģimenei!

Projekts ievietots portālā 26.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 594.50 €