Seko mums Šodien saziedoti jau 7,190.24 €

Palīdzība Georgam Ketekatam

Georgs ir 8 gadus vecs zēns. Brašais puika ir vecākais bērniņš ģimenē, jo Georgam ir arī mazā māsiņa, kurai ir 3 gadi. Jau no agras bērnības puisēnam ir diagnoze - autisms. 

Puisēna ģimene ir cīnītāji, jo vecāki ir piedzīvojuši neskaitāmas negulētas naktis, nodrošinot visa veida terapijas, ārstēšanas un rehabilitācijas viņu mīļajam dēliņam. 5 gadu vecumā Georgs pirmo reizi izteica vārdu ''mamma''. Zēnam ir ļoti svarīga lietu kārtība un secība, kas bieži sagādā grūtības vecākiem, jo pēc katras vecāku iesaistes vai plānu maiņas, Georgs sāk dusmoties. Šis gads ģimenei nāca ar vēl vienu izaicinājumu - zēns sāka apmeklēt 1.klasi, adaptācijas process nav viegls, kā arī viņam ir izteikti valodas attīstības traucējumi. Liela nepieciešamība ir nodrošināt Georgam asistentu. Trīs gadu garumā, regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības, puisēnam ir krietni uzlabojušās sadarbības prasmes un uzvedība, bet nu visi ģimenes līdzekļi ir beigušies. Vairs nav iespsējams apmaksāt nepieciešamās terapijas nodarbības. Neapmeklējot nodarbības dažus mēnešus, jau ir manāmas atšķirības - Georgs kļūst krietni grūtāk savaldāms.

Puisēnam ļoti patīk vasara, kad var stundām ilgi peldēties un pavadīt laiku pie ūdens, tagad jau Georgs arī spēlējas ar mazo māsiņu, taču arī tas ir bijis ļoti ilgs laiks un darbs, lai abi kopā varētu pavadīt laiku. Zēnam ir vajadzīga ABA terapija trīs reizes nedēļā, kas izmaksā 35 eiro par vienu nodarbību un logopēds divas reizes nedēļā, kas maksā 30 eiro par vienu nodarbību, kopā gadā nepieciešami 7920 eiro. Arī Georga vecvecāki ir liels ģimenes atbalsts, vectētiņš ir Georga uzticiības persona, bet šobrīd ģimenei nav finansiālu līdzekļu, lai varētu apmaksāt nepieciešamās nodarbības un Georgs spētu iekļauties sabiedrībā.

Palīdzēsim Georgam kopā!

Projekts ievietots portālā 13.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Bērniem ar autismu

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 430 808.71 €