Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Georgam Galdiņam

Georgs ir labsirdīgs un jautrs 6 gadu vecs zēns. Pusotra gada vecumā vecāki pamanīja komunikācijas grūtības un vēršoties pie speciālistiem apstiprinājās diagnoze – autiska spektra traucējumi. Kopš tā brīža Georga vecāki dara visu iespējamo, lai dēliņš iekļautos sabiedrībā un būtu tās pilnvērtīgs loceklis. Ikdienā puisēns ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs, patīk spēlēties blakus citiem bērniem rotaļlaukumā, šūpoties, komunicēt ar suņiem.

Pateicoties regulārām rehabilitācijām, attīstības nodarbībām un speciālistiem ir sasniegti pirmie iepriecinošie rezultāti un vērojams pastāvīgs attīstības progress. Georgs tikko sācis izrunāt savus pirmos vārdus, rodas sapratne par valodu, uzlabojas pašaprūpes prasmes. Taču lai Georgam būtu iespēja turpināt nodarbības ir nepieciešama materiāla palīdzība, jo kopējās izmaksas gada griezumā ir milzīgas.
Puisēnam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas gadā izmaksā 4320 eiro.

Palīdzēsim kopā Georgam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums vienmēr izdodas!

 

Projekts ievietots portālā 13.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €