Seko mums Šodien saziedoti jau 7,094.00 €

Palīdzība Gaļinai Jujukinai

Gaļinai no Rīgas ir cienījams vecums - 78 gadi. Viņa ir palikusi pavisam viena un cīnās ar smagu slimību. Gaļinas dēls nomira 38 gadu vecumā, pirms pieciem gadiem nomira viņas vīrs. Kopš tā laika viņai ikdienas gaitās palīdz asistente.

Pirms trīs gadiem Gaļinai atklāja krūts vēzi, viņa cītīgi ārstējās, bet šogad viņas veselības stāvoklis pasliktinājās, tādēļ ārstu konsīlijs viņai nozīmēja dārgas zāles Olaparib, ko valsts viņas diagnozei neapmaksā. Gaļinai nepieciešamas 2 zāļu devas, kas katra maksā 2354 eiro, kopā 4708 eiro. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Gaļina nav gatava padoties un ir apņēmības pilna ārstēties. Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 11.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 190.84 €