Seko mums Šodien saziedoti jau 11,606.00 €

Palīdzība Evijai Naglei

Evijai no Valmieras novada Mazsalacas ir 55 gadi, viņai ir 2 pieauguši bērni un 3 mazbērni. Evija ir skolotāja ar 30 gadu stāžu. Pirms pusotra gada viņai atklāja krūts vēzi 3.stadijā. Slimības dēļ viņai ir noteikta otrās grupas invaliditāte, un viņa iztiek no invaliditātes pensijas. Evija pārcietusi operāciju un ķīmijterapiju, saskārusies ar dažādam blaknēm. Evija meklējusi antroposofā ārsta palīdzību, un pēc nozīmēto medikamentu uzsākšanas viņa sajutusies labāk, un vēlas turpināt ārstēšanos. Ik mēneša medikamentu kurss izmaksā līdz pat 500 eiro. Līdz gada beigām kopā nepieciešami līdz pat 2000 eiro.

Evija izjūt satraukumu par savu situāciju, jo vienmēr spējusi pati par sevi parūpēties, taču šobrīd viņai nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Evijai!

Projekts ievietots portālā 08.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzība dzīvniekiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 227.02 €