Seko mums Šodien saziedoti jau 180.00 €

Palīdzība Erdi Guleram

Erdi ir 8 gadus vecs, aktīvs un dzīvespriecīgs zēns, viņam ir autisms. Diagnoze tika uzstādīta 2 gadu vecumā, kad Erdi nereaģēja uz savu vārdu un pārsvarā dzīvoja savā pasaulē. Erdi patīk rokdarbi, montesori nodarbības, braukt ar riteni, likt lego un zīmēt. 

Intensīvi strādājot ar Erdi, ir panākti būtiski uzlabojumi, zēns ir sācis mazliet runāt un spēj izteikt savas vēlmes, tāpat arī pašaprūpē vērojami uzlabojumi, bet vēl joprojām zēns ir pilnīgi aprūpējams, un garš ceļš priekšā mērojams, lai kaut mazliet tiktu līdzi vienaudžiem un adoptētos sabiedrībā nākotnē.

Erdi apmeklē Valmieras Gaujas krasta vidusskolas attīstības centru. Ikdienā mamma apmaksā regulārās baseina, smilšu un mūzikas terapijas nodarbības. Pirms gada par saviem līdzekļiem iziets delfīnterapijas kurss Ukrainā, šogad iziets rehabilitācijas kurss Tallinas bērnu korekcijas un attīstības centrā Igaunijā. Lai veicinātu Erdi attīstību, speciālisti rekomendējuši šogad saņemt vēl 3 atkārtotus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā Tallinā. Pirmais kurss iziets aprīlī un nākošo nepieciešams atkārtot jau jūnija sākumā.

Erdi ar māmiņu dzīvo divatā. Mammai nav šādu līdzekļu, lai apmaksātu šo rehabilitāciju, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība, lai Erdi varētu saņemt:

  • Rehabilitāciju Tallinas bērnu korekcijas un attīstības centrā (3 kursus) – 2530 eiro.

Lai nodrošinātu Erdi rehabilitācijas pakalpojumus kopā nepieciešami 2530 eiro.

Palīdzēsim Erdi!

 

Projekts ievietots portālā 15.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Mazo sirsniņu cerības

Namiņš bērniem

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

511 335.72 €