Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Emīlijai Peiperei

Emīlijai ir 18 gadi, viņa kopā ar mammu dzīvo Jūrmalā. Emīlijai ir pirmās grupas invaliditāte garīgās atpalicības dēļ, kā arī meitene cieš no smagām epilepsijas lēkmēm. Meitenes uzvedības traucējumu dēļ ģimene jūtas izstumta no sabiedrības, taču mamma atzīt, ka lai arī ir grūti, viņa mīl dzīvi un cenšas uz visu raudzītes pozitīvi.

Emīlijai akūti nepieciešama zobu labošana, ko iespējams izdarīt tikai vispārējā narkozē meitenes invaliditātes dēļ. Divu stundu ilga vispārējā narkoze vien izmaksā 350 eiro, papildus jāmaksā arī par vairāku zobu labošanu. Šobrīd Emīlijas mamma nevar atļauties meitas ārstēšanu, jo pati cīnās ar hronisku saslimšanu, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Emīlijai!

Projekts ievietots portālā 12.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Katrīnai Grosai

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Piešauj pretuzbrukumam!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €