Seko mums Šodien saziedoti jau 6,137.50 €

Palīdzība Elizabetei Kozlovskai

Elizabete no Rīgas ir 8 gadus veca. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, diskenētiska tetraparēze, 5 pakāpes vājdzirdība. No mazās Elizabetes izstaro milzīga enerģija un dzīvesprieks. Var tikai apbrīnot Elizabetes enerģiju un apņemšanos apmeklēt skolu, rehabilitāciju un būt tik pozitīvai un jautrai ik dienu. Meitenīte mācās nedzirdīgo skoliņā un uzsākusi mācības pirmajā klasē. Sazinoties ar apkārtējiem, izmanto zīmju valodu, un nedaudz var runāt pati.

Elizabetes lielākā aizraušanās ir daba un dzīvnieki. Meitenīte ļoti priecājas par katru iespēju doties uz skolu un satikt savus vienaudžus. Elizabete ikdienā pārvietojas ar rollatoru.

Lai Elizabete pietuvotos savam sapnim patstāvīgi staigāt- nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā 6500 eiro un Elizabetes ģimene lūdz mūsu palīdzību. Mēs visi kopā varam palīdzēt dzīvespriecīgajai Elizabetei pietuvoties viņas sapnim patstāvīgi staigāt. Palīdzēsim Elizabetei!

Projekts ievietots portālā 03.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 399.91 €