Seko mums Šodien saziedoti jau 4,389.00 €

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Džeimss ir 4 gadus vecs rīdzinieks. Puisēnam novēloti tika atklāta un uzstādīta diagnoze - Autisms. Džeimsa vecākiem nebija ne jausmas, ka viņu dēliņam varētu būt šāda diagnoze un visa ģimenes dzīve ir sagriezusies kājām gaisā. Katra diena ir izaicinājumiem un pārdzīvojumiem pilna. Džeimss ir ļoti jutīgs un izteikti emocionāls bērniņš, viņam ir nepieciešama speciālistu palīdzība. Puisēns ir uzsācis apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas ir milzīgs palīgs gan Džeimsam, gan viņa vecākiem. Diemžēl vecāki nespēj šobrīd apmaksāt visas nepieciešamās nodarbības, jo ikdienā jau tā ir lieli izdevumi. Džeimsam ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā, kas gadam izmaksā 5460 eiro. Džeimsa ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā mazajam Džeimsam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 20.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marekam Stienim

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 005.95 €