Seko mums Šodien saziedoti jau 1,076.00 €

Palīdzība Donatam Vasiļevskim

Donatam no Kokneses ir 59 gadi, ar sievu izaudzināti 2 dēli, sagaidītas 2 mazmeitas un mazdēliņš, kuram ir kustību traucējumi, kas prasa gan papildus rūpes, gan līdzekļus. Tomēr pēdējos divus gadus rūpes un raizes prasa arī paša Donata veselība. Iepriekš par veselības problēmām Donats nesūdzējās, slimības lapu nekad nebija ņēmis. Donats strādājis gan uz kombaina, gan meža tehnikas, brīvajā laikā aizrāvies ar medībām.

Pirms diviem gadiem darba devējs nosūtīja Donatu iziet kārtējo veselības pārbaudi. Analīzes bija ļoti sliktas, mediķi brīnījušies, ka Donats vispār spēj staigāt un ir pie samaņas. Ģimenes ārsts nekavējoties nosūtīja uz slimnīcu Jēkabpilī, kur tālāk jau Donats tika nosūtīts uz zaļo koridoru Latvijas onkoloģijas centrā. Donatam tika veikta operācija un konstatēts ļaundabīgs audzējs - aknu hepatocelulārā karcinoma. “Pēc operācijas sapratu, ka dzīve ir izmainījusies un nekas vairs nebūs kā agrāk. Lielu atbalstu sniedza ģimene un draugi. Jāņem vērā ierobežojumi, jo nedrīkst celt neko smagu, uzturēties saulē, moka nogurums un reizēm depresija,” stāsta Donats.

Tā kā slimība progresē, ārstu konsīlijs pieņēma lēmumu turpmāko ārstēšanu ar jaunākās paaudzes medikamentu Nexavar, kura iegādei pusi apmaksā valsts, bet otru daļu jāmaksā pašiem – 2021.54 eiro katru mēnesi 7 mēnešu garumā. Donats savā dzīvē bijis vairāk devēja lomā, taču tagad jālūdz palīdzība, lai varētu ārstēties. Donata ģimenei nav līdzekļu dārgā medikamenta iegādei, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

19. jūlijā tapa zināms, ka zāļu cena ir samazināta un ik mēnesi nepieciešami 854.54 eiro. 

Palīdzēsim Donatam!

Projekts ievietots portālā 21.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mīlestības pedagoģija

"Cimdiņš" kustībā

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

879 114.61 €