Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Dmitrijam Stepanovam

Dmitrijam no Dobeles ir 32 gadi. Viņš ilgu laiku dzīvoja un strādāja Vācijā. Rudenī viņš atbrauca paciemoties uz Latviju. Taču notika autoavārija, kas šobrīd Dmitriju ir piesaistījusi pie gultas, viņš ir pilnībā aprūpējams.

Pēc smagās avārijas Dmitriju izdevās atdzīvināt un nogādāt slimnīcā, kur komā viņš nogulēja apmēram 2 nedēļas. Kopā slimnīcā viņš bija četrus mēnešus, tad viņu pārveda uz mājām. Viņš bija pilnībā guļošs, šobrīd viņš ar atbalstu var iesēsties ratiņkrēslā, pats paēst. Par viņu rūpējas un atbalsta viņa mamma un draudzene Justīna. Taču aprūpe un rehabilitācija izmaksā dārgi, ģimene ir trūcīga. Dmitrijam tiek kārtota invaliditāte un aprūpes pabalsts, bet tas vēl jāgaida. Tādēļ Dmitrija tuvinieki lūdz palīdzību:

  • aprūpes preces (autiņbiksītes, paladziņi, kopšanas līdzekļi) - 130 eiro mēnesī
  • speciālās gultas noma - 50 eiro mēnesī
  • Rehabilitācijas centrs "Vaivari" 1 mēnesis - 130 eiro (līdzmaksājums)

Kopā līdz gada beigām nepieciešami vismaz 1030 eiro. 

Ārsti sākumā teica, ka Dmitrijs vairs nevarēs staigāt un iespējams ilgi nedzīvos, taču viņam tuvie cilvēki tic, ka Dmitrijs atveseļosies. Palīdzēsim! Dmitrija tuvinieki ārkārtīgi novērtēs mūsu atbalstu. 

Projekts ievietots portālā 18.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ārstnieciskā masāža

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Katrīnai Grosai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €