Seko mums Šodien saziedoti jau 19,864.58 €

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Mazajai Diānai no Ogres ir 4 gadiņi un nesen uzstādīta sarežģīta diagnoze - autisms. Meitenītes mamma nevar strādāt algotu darbu, jo rūpes par meitiņu aizņem lielāko dienas daļu. Ikdienā meitenīte tiek vesta uz specializēto bērnudārzu Rīgā. Izbraukāt ir ļoti grūti, bet citas iespējas diemžēl nav, jo Ogrē šādiem bērniem pirmsskolas izglītības iestāde netiek piedāvāta. Diāna regulāri ir apmeklējusi Montessori nodarbības, osteopāta konsultācijas, audiologopēdu. Pēc diagnozes uzstādīšanas regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības. Regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības bija jūtams liels progress un speciālisti rekomendē nodarbības turpināt. Diānas mamma darīs visu iespējamo, lai palīdzētu meitiņai kļūt par pilnvērtīgu sabiedrības locekli un dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Lai Diāna regulāri varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības gadam nepieciešami 3360 eiro. Diānas mammai šobrīd šādu līdzekļu nav, un viņa lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Diānai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 03.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 456 810.29 €