Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Palīdzība Demidam Purvinskim

Demidam ir 7 gadi, un zēnam ir diagnosticēts autisms. Pie tā jau sarežģītās diagnozes ir pievienojušās epilepsijas lēkmes, un zēns regulāri nonāk slimnīcā, kur viņu pavada mamma. Demids paniski baidās palikt viens, un mamma vienmēr ir viņam līdzās un atbalsta. Demidu nereti pavada panikas lēkmes, un mammai ir jāpaliek mājās. Šādās situācijās Demids ar mammu pilnīgi izolējas no ārpasaules, kamēr zēna psiholoģiskais stāvoklis uzlabojas un var atsākt kaut cik normālu dzīvi.

Līdz šim mamma ar dēlu ir izmēģinājusi neskaitāmas terapijas, konsultācijas un nodarbības, bet visefektīvākās ir ABA terapijas nodarbības. Mamma ar katru nodarbību apmeklējumu jūt, ka Demids labāk spēj adaptēties, vairāk spēj komunicēt un paliek mierīgāks. Speciālisti rekomendē Demidam turpināt apmeklēt ABA terapijas un audiologopēda nodarbības arī turpmāk un neapstāties pie sasniegtajiem rezultātiem.

Demida ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadā nepieciešami 5980 eiro, no kuriem 1550 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4430 eiro.

 Demids dzīvo kopā ar savu mammu, kura viena audzina dēlu, un šāda summa viņai nav pa kabatai. Mamma algotu darbu nevar strādāt, jo katru dienu jābūt kopā ar dēlu. Palīdzēsim Demidam mācīties adaptēties un socializēties sabiedrībā!

Kopā mums tas noteikti izdosies!

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība dzīvniekiem

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kuzminskim

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 856.05 €