Seko mums Šodien saziedoti jau 15,291.50 €

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Dāvidam no Siguldas novada ir 2 gadiņi. Puisēns bija ilgi gaidīts bērniņš, mammas grūtniecība un dzemdības noritēja veiksmīgi. Pirmo gadu Dāvida attīstība noritēja bez jebkādām problēmām, tikai neliels satraukums radās pēc gada, jo dēliņš nesteidzās spert pirmos solīšus. Dāvids sāka patstāvīgi staigāt tikai 1,6 gadu vecumā. Uztraukums par Dāvida veselību pastiprinājās, kad puisēns uzsāka bērnudārza gaitas. Dāvids bērnudārzā pilnīgi noslēdzās sevī, savus vienaudžus nepieņēma un spēlējās vienatnē, kā arī viņa valodiņa neraisījās. Vecāki nekavējās ne mirkli un steidzami vērsās pie speciālistiem, lai saprastu, kas noticis ar dēliņu. Pēc neskaitāmām speciālistu vizītēm, testiem Dāvidam ir uzstādīta diagnoze - Bērnības autisms. Puisēna vecāki ātri sāka rīkoties, un Dāvids nekavējoties sāka apmeklēt ABA terapiju un audiologopēdu.

Speciālisti rekomendē attīstošās nodarbības apmeklēt regulāri, jo tas dos būtiskus rezultātus Dāvida attīstībā. Puisēna vecāki šobrīd visas nodarbību un speciālistu konsultāciju izmaksas sedz no saviem līdzekļiem. Skatoties nākotnē, vecāki saprot, ka bez citu palīdzības nespēs  segt visas izmaksas, tāpēc  lūdz mūsu atbalstu. Dāvida ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 6720 eiro.

Palīdzēsim Dāvidam sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 03.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Tomam Volgastam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 452 237.21 €