Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Palīdzība Darinai Ivanovai

Darinai ir 17 gadi. Meitenei piedzimstot tika diagnosticēta ļoti nopietna un smaga diagnoze – Spina Bifida. Neskatoties uz savu diagnozi, jauniete ir ļoti talantīga, sportiska un mērķtiecīga. Darina mācās Rīgas Celtniecības koledžā 2 kursā, un viņas mērķis ir kļūt par pilsētvides infrastruktūras plānotāju, lai nākotnē uzlabotu vidi cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem. Darinas aizraušanās ir arī ratiņkrēsla teniss un jauniete aktīvi piedalās sacensībās. Vēl šajā septembrī jauniete ieguva 1. un 3. vietu sacensībās Beļģijā un Francijā.

Darinas ikdiena nav iedomājam bez ortozēm, tās ir nepieciešamas, lai jauniete varētu pārvietoties un būt patstāvīga. Diemžēl ortozes periodiski jāmaina, jo tās nolietojas un zaudē savu funkcionalitāti. Ortozes un ortopēdiskie apavi kopā maksā 8524,24 eiro, daļu summas 2500 eiro apmērā apmaksās valsts, bet pārējais jāmaksā ģimenei. Darinas ortozei un ortopēdiskiem apaviem kopā nepieciešami 6024.24 eiro. Darinas ģimenei šādu līdzekļu nav, un tai jāvēršas ar lūgumu pie mums. Bēdīgs ir fakts, ka valsts atbalsts ortožu iegādei ir ļoti mazs un ģimene ir spiesta meklēt finansējumu pašu spēkiem.

Palīdzēsim talantīgajai un sportiskajai Darinai, lai jauniete varētu patstāvīgi turpināt dzīvot, turpināt mācīties un sportot. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Romānam Rustamovam

Palīdzība Markam Zjabko

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €