Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Danilam Bespalovam

Danils ir ļoti gaidīts bērniņš, un grūtniecības laikā nekas neliecināja par to, ka atklāsies kas tāds, kas izmainīs visu ģimenes dzīvi. Danils dzima dvīņu dzemdībās plānotā ķeizargriezienā. Agrīnā psihomotorā attīstība zēnam noritēja bez īpatnībām. Līdz 1 gada 5 mēnešu vecumam zēns jau sāka teikt pirmos vārdus. 2 gadu un 5 mēnešu vecumā zēns pārstāja runāt, palika agresīvs, nespēlējās un nekomunicēja ar citiem bērniem. Zēnam tika uzstādīta diagnoze – autiska spektra traucējumi.

Danils dzīvo savā pasaulē, viņu nevar atstāt vienu, jo viņš neapzinās savas uzvedības sekas. Zēns komunikācijā izmanto tikai dažus vārdus, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta.

Šobrīd Danilam ir 13 gadi. Ikdienā zēns apmeklē Rīgas 71.vidusskolas rehabilitācijas centru.  Danils ir noslēdzies, ar citiem nekontaktē, dzīvo savā pasaulē.

Danila vecāki apmaksā dēlam nodarbības pie logopēda un delfīnterapiju Minskā.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Danils jau ir saņēmis ABA terapijas nodarbības. Kopā ar citām rehabilitācijām šī terapija deva labus rezultātus zēna attīstībā, ir parādījušies jauni vārdi un sācis kontrolēt savu uzvedību. Ir ļoti svarīgi turpināt ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā 12 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 3600 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo strādā tikai tētis.

Palīdzēsim Danilam!

Projekts ievietots portālā 22.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Albertam

Suns- vairāk kā draugs

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €