Seko mums Šodien saziedoti jau 1,565.90 €

Palīdzība Daniilam Tišakovam

Ļoti steidzami nepieciešama mūsu palīdzība Daniilam. Mazajam ir tikai 2,4 gadiņi un tikko diagnosticēts autisms. Daniils nerunā, nesaprot vārdu nozīmi, un viņam lielas problēmas sagādā komunikācija un sadarbība bērnudārzā. Daniilam bērnudārzā ir asistents, kas viņam palīdz dienas gaitās. Speciālisti puisēnam rekomendē nekavējoši uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas būs milzīgs ieguldījums puisēna attīstībā. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 3000 un ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd nav šādu līdzekļu.

Palīdzēsim kopā mazajam Daniilam! Tikai kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 09.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

POGA uz riteņiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 720.21 €