Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Daniilam Orehovskim

Daniilam ir 7 gadi un viņš ir vecākais dēls ģimenē. Daniils ir īpašs bērns, jo viņam diagnosticēta vidēji smaga garīga atpalicība ar būtiskiem uzvedības traucējumiem. Landau Kleffnera sindroms.

Puisēns savos 7 gados nerunā, kā arī viņa runas saprašana ļoti atšķiras no viņa vienaudžiem. Jau kopš viena gada vecuma ģimene iegulda lielas pūles un finanses, lai palīdzētu dēlam attīstīties un iekļauties sabiedrībā starp citiem bērniem. Daniils tiek vests pie dažādiem speciālistiem, nodarbībām un terapijām. Tas, ko Daniils ir sasniedzis ir liels ģimenes ieguldījums, jo gandrīz visas terapijas, speciālisti un konsultācijas ģimenei jāsedz no saviem līdzekļiem. Daniilam ir vajadzīga liela uzmanība un rūpes katru dienu, tādēļ vienīgais apgādnieks ģimenē ir tikai tētis.

Jau gadiem Daniils apmeklē ABA terapiju, ar ABA terapijas palīdzību zēns mācās neverbāli komunicēt un saņemt socializācijas iemaņas. Lai varētu pareizi un saprotami parādīt savas vēlmes un komunicēt ar līdzcilvēkiem. Vecāki šīs terapijas rezultātu redz jau tagad- dēls ir izteikti mierīgāks.

Lai arī turpmāk varētu Daniilam palīdzēt attīstīt un uzlabot viņa komunikācijas spējas, ļoti nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības, kas gadā zēnam izmaksā 5040 eiro, no kuriem 1898 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3142 eiro.

Daniila ģimene lūdz mūsu palīdzību savam dēlam.

Mēs visi kopā varam palīdzēt! Palīdzēsim Daniilam!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Danielam Ozoliņam

Palīdzība Markam Zjabko

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €