Seko mums Šodien saziedoti jau 315.00 €

Palīdzība Daniilam Kudrjavcevam

Daniilam ir 16 gadi. Jaunietim ir smags un sarežģīts dzīvesstāsts. Viņš dzima smagās dzemdībās, kas radīja nopietnas veselības problēmas - vidēji smaga garīgā atpalicība, runas attīstības traucējumi, bronhiālā astma un psoriāze.

Daniels apmeklē speciālo izglītības iestādi. Vislielākās grūtības zēnam sagādā bailes, komunikācija ar apkārtējiem un neizskaidrojamas histērijas lēkmes. Reizēm ģimenei ir grūti izprast histērijas iemeslus, vecākiem vien atliek ar mīlestību mierināt bērnu un cerēt, ka ar laiku šīs lēkmes pāries.

Neskatoties uz būtiskiem attīstības traucējumiem, Daniilam ļoti patīk klausīties mūziku, dejot, likt puzles, spēlēt loto. Puisim ir arī kupla ģimene, jo ir divi jaunāki brāļi un māsiņa.

Ar ziedotāju atbalstu Daniils regulāri līdz šim brīdim ir saņēmis intensīvu rehabilitāciju, kā arī apmeklēja delfīnterapiju. Kompleksā rehabilitācija un mērķtiecīga darbošanās ir devusi redzamus uzlabojumus jaunieša uzvedībā – ir būtiski palielinājusies uzmanības noturība un mācīties vēlme. Bet ar vislielāko prieku ģimene atzīmē vārdu krājuma palielināšanos un jēgpilnu vārdu lietošanu. Daniils sāk veidot teikumus un mācās izteikt savas vēlmes.

Daniilam ir ārkārtīgi svarīgi turpināt iesāktās terapijas, lai jaunieša attīstība turpinātos. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu un jau iepriekš pateicas ikvienam cilvēkam, kas nav palicis vienaldzīgs un ir palīdzējis Daniilam. Jaunietim nākošajam gadam nepieciešams  saņemt:

  • Rehabilitācija - ergoterapija, montessori nodarbības, nodarbības baseinā - 3016 eiro
  • Delfīnterapija (10 nodarbības) - 1200 eiro.

Lai nodrošinātu Daniilam rehabilitāciju, kopā nepieciešami 4216 eiro, no kuriem 2805.36 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1410.64 eiro.

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 811.88 €