Seko mums Šodien saziedoti jau 6,754.50 €

Palīdzība Danielam Stepanovam

Mazajam Danielam no Jēkabpils drīz paliks 4 gadi. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi un iesniegti dokumenti uz invaliditātes piešķiršanu. Danielam ir daudzas autiskam spektram raksturīgās iezīmes – agresijas lēkmes, nespēja komunicēt ar saviem vienaudžiem un runas grūtības. Gan pašam Danielam, gan arī zēna mammai ikdienā jāsaskaras ar jauniem izaicinājumiem. Daniela mammai ir jāapgūst ļoti daudz prasmes, kā sadzīvot un izprast savu dēliņu, kā komunicēt un mācīt jaunas prasmes. Speciālisti iesaka Danielam nekavējoties uzsākt audiologopēda un ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabotu Daniela stāvokli un sniegtu atbalstu mammai. Audiologopēda un ABA terapijas nodarbības nepieciešams apmeklēt regulāri – vismaz 2 reizes nedēļā. Daniela ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām kopā nepieciešami 4940 eiro un zēna mamma lūdz mūsu atbalstu, jo dēliņu audzina viena un nespēj samaksāt par nodarbībām.

Palīdzēsim kopā Danielam! Tikai kopā mums izdosies.

Projekts ievietots portālā 27.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Artūram Greinim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 342 016.91 €