Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Danielam no Jelgavas ir 7 gadi. Puisēnam ir smaga garīgā atpalicība, autiskā spektra un runas attīstības traucējumi. Daniels ir bērns, par kuru jārūpējas un jāatbalsta katru dienu. Zēnu atstāt vienu nevar, tādēļ puisēna mamma var strādāt tikai nepilnu slodzi un vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis. Daniela mamma katru dienu ved dēlu uz attīstošām nodarbībām un dara visu iespējamo, lai dēliņš attīstītu savas prasmes un ar laiku kļūtu nedaudz patstāvīgāks un iekļautos sabiedrībā. Daniels šogad sāks apmeklēt 1. klasi, un šobrīd vecāki intensīvi strādā ar puisēnu, lai sagatavotu skolai.

Daniels regulāri apmeklē speciālās montessori nodarbības un diemžēl ne pašvaldība, ne valsts nesniedz atbalstu un visas izmaksas gulstas uz vecāku pleciem. Daniela nodarbībām gadam nepieciešami 2400 eiro.

Palīdzēsim kopā Danielam!

 

Projekts ievietots portālā 05.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Raimondam Švarcam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €