Seko mums Šodien saziedoti jau 11,756.00 €

Palīdzība Brigitai Paeglei

Brigitai no Rīgas ir 60 gadi. Pirms 18 gadiem viņai atklāja krūts vēzi. To izdevās veiksmīgi uzveikt, līdz pirms 5 gadiem tas atkal atgriezās ar metastāzēm vēdera dobumā un acs orbītā. Brigita cītīgi ārstējas, arī šobrīd viņa saņem valsts apmaksātu ķīmijterapiju. Taču viņu moka nespēks, nogurums, stipras sāpes vēderā, ko ar tradicionāliem līdzekļiem apturēt nav izdevies. Jau pirms 3 gadiem Brigita bija meklējusi  palīdzību antroposofajā medicīnā un toreiz tā palīdzēja. Tādēļ arī šobrīd viņa ir atgriezusies pie šīs terapijas, bet viņai trūkst līdzekļu, lai šīs zāles apmaksātu. Ik mēnesi zāļu iegādei  vajadzīgi vismaz 300 eiro, 6 mēnešu terapijai – 1800 eiro.  Neskatoties uz slimību, Brigita strādā par aprūpētāju. Viņa grib turpināt dzīvot un strādāt, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē.

Palīdzēsim Brigitai! 

Projekts ievietots portālā 30.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Romanovskai

Palīdzība Borisam Akritovam

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzība Inetai Arnoldei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 377.02 €