Seko mums Šodien saziedoti jau 1,114.46 €

Palīdzība brālīšiem Didzim, Džastinam un Kristiānam

Trīs brālīšus Didzi, Džastinu un Kristiānu mamma audzina viena. Brālīšu mamma ir ļoti drosmīga un spēcīga sieviete, jo paralēli abiem lielajiem brāļiem, rūpējas par trešo atvasīti Kristiānu, kuram ir tikai 3 gadi. Mazākajam brālītim ir visgrūtāk, jo viņš diendienā ir kopā ar saviem brāļiem, kuri nerunā, tiem ir uzvedības traucējumi, neadekvāta uzvedība. Ģimene mitinās mazā divistabu dzīvoklī, bērni visu laiku uzturas vienā telpā. Mazais brālītis, pavadot laiku ar lielajiem brāļiem, cenšas atdarināt kliegšanu, spiegšanu, kniebšanu un mantu bāšanu mutē. Mazais ir pilnīgi vesels, bet viņš slikti attīstās, jo pastāvīgi ir kopā ar brāļiem.

Didzis ir vecākais brālis un viņam ir 8 gadi. Didzim diagnoze- jaukta tipa attīstības traucējumi un ekspresīvās valodas traucējumi. Diagnoze tika uzstādīta vēlu – 5 gados, jo mamma gaidīja un ticēja, ka zēns sāks runāt pats. Paralēli runas gaidīšanai, mamma ievēroja, ka zēnam parādās arī uzvedības traucējumi. Katru dienu mamma piedzīvo lielu spriedzi, jo cenšas iztulkot dēla teikto un ja tas neizdodas, zēns uzvedas ļoti emocionāli, skaļi un raud. Tas var notikt jebkur- mājās, sabiedriskajā transportā vai sabiedriskā vietā.

Brālis Džastians ir 4 gadus vecs un viņa diagnoze ir bērnības autisms un attīstības traucējumi, kas prasa nepārtrauktu bērna uzraudzīšanu un ārstēšanu. Mamma ļoti lūdz mūsu palīdzību, jo brālīšiem ļoti nepieciešamas speciālistu nodarbības, kā arī jāveic dažādi attīstības testi un diagnostikas. Visas šīs manipulācijas maksā lielu naudu, bet mammai šādu līdzekļu nav, jo katru mēnesi jānomaksā dzīvokļa īre, jāpērk ēdiens un citas nepieciešamās lietas. Mamma nevar strādāt algotu darbu, jo rūpes par trīs bērniem, no kuriem divi ir ar invaliditāti ir ļoti smags darbs 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā.

Speciālisti Kristiānam un Džastinam rekomendējuši ABA terapijas nodarbības 2x nedēļā, kas nedēļā izmaksā 100 eiro. Didzim rekomendētas saskarsmes treniņu grupu nodarbības, kas izmaksā 300 eiro. Kopā nepieciešami 2500 eiro.

Steigsim palīdzēt brālīšiem! Mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 27.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Stiprini Stipros!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

933 137.32 €