Seko mums Šodien saziedoti jau 75,770.03 €

Palīdzība Birutai Vīksnai

Biruta Vīksna ir bijusi ilggadēja Rīgas franču liceja direktore. Šim darbam veltīti 35 dzīves gadi, saņemts apbalvojums par franču valodas izplatības veicināšanu Latvijā.

Pirms 2 gadiem Birutai atklāja ļaundabīgu zarnu vēzi. Tika veikta operācija, saņemti vairāki ķīmijterapijas kursi, taču audzējs turpināja progresēt. Diemžēl ķīmijterapija radīja blaknes, kā rezultātā Birutai ir grūtības pārvietoties, jo kāju un roku nervu šūnas ir bojātas. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis medikamentu Avastin, kas ik pēc 2 nedēļām izmaksā 1167 eiro. Valsts šo medikamentu Birutas gadījumā neatmaksā. Kopā 9 zāļu devām ir nepieciešami 10 503 eiro. Birutai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Birutai!

Projekts ievietots portālā 07.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Esi Ķepu Draugs!

Latvijas bairaktars

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 033 918.05 €